English

خبر شماره ۱۰۱۳

خبر شماره ۱۰۱۳

اولین جلسه‌ی کمیته‌ی ملی اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی با ساختار جدید (چهاردهمین جلسه) برگزار شد.

مشاهده: ۳۸۶     انتشار: ۱۳۹۷/۳/۱

اولین جلسه‌ی کمیته‌ی ملی اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی با ساختار جدید (چهاردهمین جلسه)، در روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۷/۳/۱ با حضور معاون محترم تحقیقات و فناوری، قائم مقام ایشان، دبیر و سایر اعضای محترم کمیته، در معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت تشکیل شد. در این جلسه پس از معارفه اعضاء، گزارشی از اهم فعالیت‌های انجام شده و درحال اجرای دبیرخانه کمیته‌ی ملی اخلاق، توسط دبیر محترم کمیته ارائه و نظرات و پیشنهادات اعضاء درخصوص ارتقاء کیفی فعالیت ها دریافت گردید.

در ادامه جلسه، انتشار نتایج حاصل از یک طرح پژوهشی و چالش های آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در پایان ابلاغ اعضاء از سوی مقام محترم وزارت، توسط رئیس محترم کمیته - جناب آقای دکتر ملک زاده - به ایشان تحویل گردید.

تماس با ما

تلفن: ۸۱۴۵۵۶۱۸-۰۲۱
ایمیل: ethics@behdasht.gov.ir
گذاشتن پیغام: فرم

تهران- شهرک قدس (غرب)- بین فلامک جنوبی و زرافشان، خیابان سیمای ایران- ستاد مرکزی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، بلوک A، طبقه سیزدهم

آمار وب سایت

توجه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق کمیته ملی اخلاق معاونت تحقیقات و فنآوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و هرگونه استفاده از محتوای این سایت با ذکر منبع بلامانع است. ارجاع به طرح‌های پژوهشی و پایان‌ها باید قالب استاندارد علمی انجام شود.