English

خبر شماره ۱۰۰۰۴

خبر شماره ۱۰۰۰۴

برنامه آموزشی یک روزه "ساخت واکسن COVID-۱۹ از تحقیق و توسعه تا ورود به بازار، الزامات رگولاتوری"

مشاهده: ۲۶۹     انتشار: ۱۳۹۹/۷/۲۳

با توجه به مصوبه کمیته ملی واکسن COVID-19، سازمان غذا و دارو درنظر دارد برنامه آموزشی غیرحضوری با عنوان `ساخت واکسن COVID-19 از تحقیق و توسعه تا ورود به بازار، الزامات رگولاتوری` در تاریخ 14 آبان ماه سال جاری از ساعت 9 صبح تا 13 برگزار نماید.

مخاطبین این برنامه آموزشی شرکت های دارویی و مجموعه های مرتبط، نهادها، مؤسسات، سازمان ها، شرکت های دانش بنیان و مراکز تحقیقاتی مستقر در دانشگاه های سراسر کشور دارای پروژه فعال در زمینه تولید واکسن COVID-19 می باشند.

لذا بدینوسیله از کلیه شرکت های دارویی و مجموعه های مرتبط، نهادها، موسسات، سازمان ها، شرکت های دانش بنیان و مراکز تحقیقاتی مستقر در دانشگاه های سراسر کشور که دارای پروژه فعال در زمینه تولید واکسن COVID-19 و نیز تمامی محققینی که دارای پروژه ثبت شده در پرتال ملی اخلاق در پژوهش هستند، دعوت به عمل می آید که در برنامه آموزش غیرحضوری ذکرشده شرکت نمایند.

جهت ثبت نام در این دوره و اخذ کد ورود به جلسه، ضروری است فرم مربوطه توسط متقاضی تکمیل و حداکثر تا تاریخ 7 آبان ماه به آدرس ایمیل covac1399.prog@gmail.com ارسال گردد.


تماس با ما

تلفن: ۸۱۴۵۵۶۱۸-۰۲۱
ایمیل: ethics@behdasht.gov.ir
گذاشتن پیغام: فرم

تهران- شهرک قدس (غرب)- بین فلامک جنوبی و زرافشان، خیابان سیمای ایران- ستاد مرکزی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، بلوک A، طبقه سیزدهم

آمار وب سایت

توجه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق کارگروه وزارتی اخلاق در پژوهش معاونت تحقیقات و فنآوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و هرگونه استفاده از محتوای این سایت با ذکر منبع بلامانع است. ارجاع به طرح‌های پژوهشی و پایان‌ها باید قالب استاندارد علمی انجام شود.